UWAGA! Osoby, które wysłały do nas zapytanie z prośbą o wycenę, a nie otrzymały odpowiedzi w ciągu 24h, prosimy o ponowne wysłanie formularza tylko ze znakiem "?" w tresci i, dokładne sprawdzenie czy adres mailowy, na który mamy wysłać odpowiedź na pewno jest poprawnie wpisany.

W przypadku pomyłki podczas wpisywania własnego e-maila nie mamy możliwości odpowiedzieć.

16/01/14

W skład naszego zespołu wchodzą osoby doświadczone, posiadające wiedzę i umiejętności z zakresu tradycyjnego perukarstwa jak i osoby ze świeżym, nowatorskim podejściem, szkolące się i poszukujące najnowocześniejszych rozwiązań za granicą.

 

Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom szeroką gamę nowoczesnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań.

 

Korzystamy z najnowocześniejszych na rynku materiałów, niezbędnych do produkcji naszych systemów, a co najważniejsze - stosujemy włosy najwyższej jakości, nasze włosy to włosy nigdy wcześniej nie farbowane jak i nie poddawane żadnym innym obróbkom chemicznym, są to tak zwane włosy dziewicze.

 

Ponieważ nasi klienci, etnicznie rzecz ujmując, to w większości przypadków pochodzący z Europy przedstawiciele rasy kaukaskiej (mieszkańcy krajów nadbałtyckich, w tym słowianie) stosujemy włosy, które strukturą i kolorem są idealnie dopasowane do naturalnych włosów naszych klientów.

 

Stosujemy tylko włosy polskie, pochodzące od hojnie obdarzonych przez naturę Polaków, przede wszystkim są to włosy dziecięce. Przychodzi taki moment, że rodzice są już zmęczeni codzienną, czasochłonną pilęgnacją włosów dziecka, jak i samo dziecko, często coraz bardziej aktywne, odczuwa dyskomfort związany z noszeniem tak długich i ciężkich włosów.

 

Prowadzimy skup takich włosów, starannie je selekcjonujemy i tylko na nich pracujemy.

  

Nie stosujemy włosów pochodzenia azjatyckiego, indyjskiego jak i włosów o bliżej nieokreślonym pochodzeniu, zwanych europejskimi. Takie włosy na większości głów Polaków, wyglądają po prostu nienaturalnie, nie wspominając o słabej jakości, plątaniu i niskiej trwałości.

 

 

  

 

 

Nie jesteśmy pośrednikami w sprzedaży systemów, sami je projektujemy i produkujemy, a nasi klienci zawsze mogą liczyć na wsparcie i serwis.

 

Trafiają do nas osoby, które jeszcze nigdy nie miały do czynienia z czymś takim jak system uzupełnienia włosów, czy włosy na mikroskórze, jak i osoby które od dawna korzystają z różnego typu systemów, zarówno nowszego jak i starszego typu. W tym drugim przypadku, są to osoby, które dysponują już całkiem pokaźną wiedzą na temat systemów i mają bogaty bagaż doświadczeń związanych z zakupem i użytkowaniem systemów. Najczęściej powtarzającym się powodem niezadowolenia, wręcz rozczarowania użytkowników systemów, jest słaba jakość włosów. Okazuje się bowiem, że ani  wymyślne, pseudonaukowe nazwy nadawane materiałom, z których system jest wykonany, ani też oszałamiające kwoty wydane na system, nie gwarantują wysokiej jakości ani tymbadziej zadowolenia klienta.

 

Podchodzimy do tematu bardzo poważnie i uczciwie. Zależy nam na tym aby nasi klienci nie mieli poczucia zmarnowanych, "wyrzuconych w błoto" ciężko zarobionych pieniędzy. 

 

 

Ponadto, wszyscy jesteśmy pasjonatami tematu. Rzetelnymi i odpowiedzialnymi ludźmi, mocno zaangażowanymi w swoją pracę. 

 

Za punkt honoru przyjęliśmy oferowanie naszym klientom tylko najwyższej jakości, pod którą z dumą możemy się podpisać.

 

Dlaczego My...