1. pl
  2. en

UWAGA! Osoby, które wysłały do nas zapytanie z prośbą o wycenę, a nie otrzymały odpowiedzi w ciągu 24h, prosimy o ponowne wysłanie formularza tylko ze znakiem "?" w tresci i, dokładne sprawdzenie czy adres mailowy, na który mamy wysłać odpowiedź na pewno jest poprawnie wpisany.

W przypadku pomyłki podczas wpisywania własnego e-maila nie mamy możliwości odpowiedzieć.

Jakość Włosów...

włosy polskie słowiańskie aerohair.com

Stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości włosy polskie, dziewicze czyli nigdy niefarbowane i nie poddawane żadnym innym zabiegom chemicznym. Włosy polskie najlepiej nadają się na uzupełnienia, przedłużanie i zagęszczanie naszych polskich głów. Dzięki nim możemy idealnie dobrać strukturę, kolor i gęstość charakterystyczną dla nas Polaków.  

 

 

aerohair.com  / slavic hair

 

 

 

Skupujemy, segregujemy i wybieramy najlepsze z najlepszych.

Są to włosy najtrwalsze, które nie wymagają od nas żadnych dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych, aby utrzymać je w dobrej kondycji przez kilka lat.

Nie plączą się. Są bardzo lekkie.

Przez lata zachowują naturalny blask zdrowych włosów, czego niestety nie można powiedzieć o włosach pochodzenia azjatyckiego, indyjskiego czy nawet  włosach europejskich, które zazwyczaj z Europą nie mają nic wspólnego.

 

uzupełnienie z włosów słowiańskich aerohair.pl

 

 

 

Włosy stosowane w tym przemyśle w 90% są chemicznie przetwarzane, pozbawiane pigmentu i łuski. Nastepnie koloryzowane na wszystkie możliwe kolory i pokrywane warstwą silkonu (stąd nienaturalny połysk i charakterystyczny zapach). Do pierwszego mycia głowy wyglądają całkiem dobrze, jeśli ktoś lubi ten połysk. Maksymalnie do trzech miesięcy. Potem stają się matowe, trudne do rozczesania i wymagają od użytkownika ciągłych zabiegów pielęgnacyjnych, specjalistycznych odżywek, psikadełek, olejków itp, aby "jako tako" wyglądały. Jeśli włosy takie posłużyły komuś do przedłużania, można ich niedoskonałości, intensywnymi zabiegami pielęgnacyjnymi jakoś maskować. Lecz w przypadku uzupełnień i systemów na całą głowę, słabej jakości włosy zdemaskują po krótkim czasie sekret, który jednak większość użytkowników wolałaby sekretem pozostawić.

 

 

 

 

 

Zastosowanie słabej jakości włosów, odbiera użytkownikowi komfort beztroskiego użytkowania systemu, poczucia pełnej dyskrecji, a co za tym idzie - tak bardzo pożądanego poczucia pewności siebie, w każdej sytuacji. 

 

 

peruka z włosów słowiańskich polskich aerohair.com

 

 

 

 

Pamiętaj, 90% włosów dostępnych na rynku to włosy pochodzenia azjatyckiego, indyjskiego. Doszczętnie i na wskroś przetworzone chemicznie aby mogły przez chwilę poudawać włosy europejskie, słowiańskie, brazylijskie, rosyjskie. Czyli włosy najbardziej pożądane, najwyższej klasy i niestety najdroższe.

Jeśli ktoś proponuje takie włosy w zaskakująco niskiej cenie, można mieć pewność, że nie są to włosy dziewicze, słowiańskie. 

 

 

lace wig z włosów polskich słowiańskich dziewiczych

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani, wyślemy Państwu próbkę naszych włosów gratis.

02/08/15

peruki systemowe Toruń, peruki z włosów naturalnych Bydgoszcz, nowoczesne peruki Grudziądz, peruki systemowe dla mężczyzn, peruki dla dzieci, peruki z włosów słowiańskich, peruki z włosów polskich, peruki z włosów rosyjskich, peruki wysokiej jakości, peruki z włosów europejskich, peruki ze sztuczną skórą, peruki systemowe Gdańsk, peruki systemowe Włocławek, peruki Chełmno, peruki Świecie, peruki Aleksandrów Kujawski, peruki systemowe Warszawa, peruki systemowe Szczecin, peruki systemowe trójmiasto, peruki z włosów słowiańskich Warszawa, peruki na mikroskórze, peruki na mikrosiateczce, uzupełnienie włosów PU, uzupełnienie włosów Toruń, Uzupełnienie włosów Płock, uzupełnienie włosów dla mężczyzn, uzupełnienie włosów łsienie plackowate, uzupełnienie włosów łysienie androgenowe, peruki Sierpc, peruki Tuchola, peruki Żnin, peruki Ciechocinek, peruki  naturalne, nowoczesne peruki, lace wig Polska, lace wig z włosów słowiańskich, lace wig z włosów europejskich, lace wig z włosów rosyjskich, lace wig z silk topem, lace wig dla mężczyzn, full lace wig, front lace wig, peruki ręcznie tkane, peruki injection, trwałość peruki, trwałość systemu, jak myć lace wig, jak zamówić lace wig, jak zamówić hair system, hair system Bydgoszcz, hair system Toruń, hair system Polska, peruki po chemioterapii, trichotillomania