02/08/15

włosy Aerohair ToruńSkup włosów ToruńAerohair skup włosów Toruńwłosy polskie słowiańskie aerohair.com

Stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości włosy polskie, dziewicze czyli nigdy niefarbowane i nie poddawane żadnym innym zabiegom chemicznym. Włosy polskie najlepiej nadają się na uzupełnienia, przedłużanie i zagęszczanie naszych polskich głów. Dzięki nim możemy idealnie dobrać strukturę, kolor i gęstość charakterystyczną dla nas Polaków.  

 

 

aerohair.com  / slavic hair

 

 

 

Skupujemy, segregujemy i wybieramy najlepsze z najlepszych.

Są to włosy najtrwalsze, które nie wymagają od nas żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, aby utrzymać je w dobrej kondycji przez kilka lat.

 

Przez lata zachowują naturalny blask zdrowych włosów, czego niestety nie można powiedzieć o mocno przetworzonych włosach pochodzenia azjatyckiego, czy nawet  włosach europejskich, które również ze względu na pierwotnie bardzo ciemny kolor, muszą być drastycznie rozjaśniane.

 

uzupełnienie z włosów słowiańskich aerohair.pl

 

 

 

Włosy stosowane w tym przemyśle w 90% są chemicznie przetwarzane, pozbawiane pigmentu i łuski. Nastepnie koloryzowane na wszystkie możliwe kolory i pokrywane warstwą silkonu (stąd nienaturalny połysk i charakterystyczny zapach). Do pierwszego mycia głowy wyglądają całkiem dobrze, jeśli ktoś lubi ten połysk. Maksymalnie do trzech miesięcy. Potem stają się matowe, trudne do rozczesania i wymagają od użytkownika ciągłych zabiegów pielęgnacyjnych, specjalistycznych odżywek, psikadełek, olejków itp, aby "jako tako" wyglądały. Jeśli włosy takie posłużyły komuś do przedłużania, można ich niedoskonałości, intensywnymi zabiegami pielęgnacyjnymi jakoś maskować. Lecz w przypadku uzupełnień i systemów na całą głowę, słabej jakości włosy zdemaskują po krótkim czasie sekret, który jednak większość użytkowników wolałoby sekretem pozostawić.

 

 

 

 

 

Zastosowanie słabej jakości włosów, odbiera użytkownikowi komfort beztroskiego użytkowania systemu, poczucia pełnej dyskrecji, a co za tym idzie - tak bardzo pożądanego poczucia pewności siebie, w każdej sytuacji. 

 

 

peruka z włosów słowiańskich polskich aerohair.com

 

 

 

 

Pamiętaj, 90% włosów dostępnych na rynku to włosy pochodzenia azjatyckiego, indyjskiego. Doszczętnie i na wskroś przetworzone chemicznie aby mogły przez chwilę poudawać włosy europejskie, słowiańskie, brazylijskie, rosyjskie. Czyli włosy najbardziej pożądane, najwyższej klasy i niestety najdroższe.

Jeśli ktoś proponuje takie włosy w zaskakująco niskiej cenie, można mieć pewność, że nie są to włosy dziewicze, słowiańskie. 

 

 

lace wig z włosów polskich słowiańskich dziewiczych

 

 

 

 

 

 

Skup włosów Toruń Aerohair

 

 

 

UWAGA! Osoby, które wysłały do nas zapytanie z prośbą o wycenę, a nie otrzymały odpowiedzi w ciągu 24h, prosimy o ponowne wysłanie formularza tylko ze znakiem "?" w tresci i, dokładne sprawdzenie czy adres mailowy, na który mamy wysłać odpowiedź na pewno jest poprawnie wpisany.

W przypadku pomyłki podczas wpisywania własnego e-maila nie mamy możliwości odpowiedzieć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skup włosów Toruń, Bydgoszcz, Brodnica, Olsztyn, Włocławek, Inowrocław, Gniewkowo, Ciechocinek, Lipno, Rypin, Golub-Dobrzyń

Jakość Włosów...