Szanowni Państwo! 
W związku z rozprzestrzeniającym się w Polsce i na całym świecie wirusem COVID-19, ze względów bezpieczeństwa konsultacje osobiste aktualnie nie są przeprowadzane. W niektórych przypadkach możliwa jest konsultacja i złożenie zamówienia on-line. Natomiast sama realizacja złożonych aktualnie zamówień rozpocznie się dopiero po ustabilizowaniu sytuacji.
Niestety również wszystkie prace nad zamówieniami będącymi już w trakcie realizacji zostały tymczasowo wstrzymane i zostaną wznowione tak szybko jak to tylko będzie możliwe. W razie pytań prosimy o kontakt poprzez e-mail: aerohair@gmai.com 
Sklep internetowy aerohairSHOP.pl  z preparatami do mocowania systemów, aktualnie pracuje bez większych zakłóceń.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z oczekiwaniem, jednocześnie prosimy o zrozumienie i cierpliwość
 w tym wyjątkowo trudnym dla nas wszystkich czasie. 
Życzymy dużo zdrowia!

DLA DZIECI

 

 

 

 

Systemy dla dzieci są projektowane i wykonane dokładnie tak samo jak dla osób dorosłych. Poza rozmiarem niczym się od nich nie różnią.

 

 

Nasze systemy sprawdzają się doskonale u dzieci, gdyż włosy które stosujemy to tylko i wyłącznie delikatne polskie włosy, niefarbowane,  pochodzące również od dzieci. 

 

 

 

Są lekkie, miłe w dotyku, delikatne. W przypadku dzieci cześciej stosujemy włosy cieńsze, gdyż właśnie takie włosy najczęściej dzieci  posiadają.