DLA KOBIET

 

 

 

 

 

Jednym z niekwestionowanych

atrybutów kobiecości

włosy...

 

ZDROWE

MOCNE

LŚNIĄCE

GĘSTE

NIERÓWNA WALKA Z NATURĄ

 

 

Naturalne długie, zdrowe zadbane włosy,

to opcja dla wybranych, 

uprzywilejowanych przez naturę kobiet.

 

Co jeśli należymy do grona tych NIEUPRZYWILEJOWANYCH?

 

Co jeśli nasze codzienne zmagania w walce o

NORMALNĄ

fryzurę

zajmują nam.....zdecydowanie za dużo czasu, 

a efekt jest najczęściej, co najwyżej dostateczny.

Nie wspominając, że prędzej czy później znienawidzone przez nas prześwity i tak ujrzą światło dzienne.

 

Co jeśli na skutek chemioterapii straciłyśmy włosy,

a dostępne na rynku tradycyjne peruki, lub nawet te nowoczesne, produkowane seryjnie, z włosów słabej jakości

(syntetycznych lub naturalnych azjatyckich)

nie spełniają naszych oczekiwań.

 

Możemy pomóc każdej kobiecie, 

niezależnie od tego jaka jest przyczyna jej problemów z włosami.

 

 

Stosujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów,

zgodnie z zasadą

 

CO JEST DOBRE DLA MNIE,

NIEKONIECZNIE MUSI BYĆ DOBRE DLA CIEBIE

 

Co jeśli dwoisz się i troisz, aby wyglądać perfekcyjnie, a mimo to coś w spójności Twojego wizerunku mocno zgrzyta...

 

HAIR EXTENSIONS


Popularne i obecnie wszędzie już dostepne metody przedłużania włosów to temat rzeka, 

Jakość wykonania tych usług przez salony fryzjerskie i osoby indywidualne jest na bardzo zróżnicowanym poziomie. Zatem zamiast sobie pomóc, czasem możemy pogorszyć stan swoich i tak już słabiutkich włosów.

Jednak nawet najlepiej wykonane, z zastosowaniem najlepszej jakości włosów, przedłużanie i zagęszczanie 
nie jest rozwiązaniem dla kobiety, która ma przerzedzenia na czubku głowy,
zakola, a linia czoła przesuwa się coraz wyżej.

Tu potrzeba czegoś więcej.

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Czekamy na Twoje pytania,

z przyjemnością na nie odpowiemy.

System na całą głowę

 

 

Konstrukcja czepka przypomina klasyczną perukę. Ten typ czepka nie wymaga klejenia. Jest regulowany, siateczka na potylicy jest elastyczna. Z przodu na czole podklejona 1,5cm paskiem silikonowym umożliwiającym łatwe klejenie do skóry głowy oraz czyszczenie z pozostałości kleju.  Na czubku głowy wytrzymały, oddychający, imitujący ludzką skórę monofilament.

 

Polskie włosy, nie poddane żadnej chemicznej obróbce są tkane tak aby można było je uczesać w dowolny sposób. Na linii czoła nie posiada delikatnej siateczki, która powoduje iż linia czoła wygląda niezwykle naturalnie, należy zatem ten typ peruki nosić z grzywką, choćby w postaci kilku kosmyków zczesanych w dół. W zamian za to otrzymujemy trwałość i wygodę użytkowania, gdyż ten typ czepka może posłużyć nawet kilka lat osobom ostrożnym, tym mniej ostrożnym około 1-2 lata

 

Fyzura jest niewystylizowana

 

można włoski wycieniować, skrócić wg własnych upodobań. Można również włosy rozjaśniać/przyciemniać, pamiętając o tym jednak, że każda ingerencja chemii fryzjerskiej obniża ich żywotność. Zatem można to robić ale ostrożnie, zlecić koloryzację i cięcie profesjonaliście. Lepiej mniej na początek, gdyż zawsze można coś dodać, niż przesadzić np. z rozjaśnianiem, skracaniem grzywki itp.

 

Dla osób, które wolą zdejmować system na noc, nie mają czasu lub bardzo nie lubią czyścić z kleju delikatnej siateczki na czole, zależy im na trwałości. Kilkukrotnie w ciągu dnia lubią zdjąć system z głowy i błyskawicznie go założyć. 

 

Rozmiar bazy, długość włosów, gęstośc włosów, teksturę włosów, kolor włosów, kierunek ich tkania/osadzania można dowolnie ustalić na etapie projektowania systemu.

 

 

 

 

 

System częściowy

 

Utkany na bazie z mocnej, gęstej siateczki mono przypomonającej ludzką skórę, na obwodzie podklejony 1,5cm paskiem silikonu aby ułatwić klejenie i czyszczenie.

 

Sposób samodzielnego mocowania na taśmy, klej lub na klipsy.

 

Istnieje jeszcze możliwość mocowania przez naszych specjalistów, pół-trwałego, na okres do 3 miesięcy, następnie należy wizytę powtórzyć i mocowanie skorygować.

Metoda sprawdza się u osób cierpiących na trichotillomanię, jak i u osób, które nie chcą stosować klipsów lub klejenia.

 

Włosy słowiańskie, polskie,  w kolorze naturalnego jasnego blondu zostały dodatkowo na życzenie klientki rozświetlone jaśniejszymi pasmami, w celu uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu, odrosty zostały delikatnie przyciemnione o jeden ton.

 

Gęstość włosów: 90-100%

 

System umożliwia czesanie  niemalże wszystkich fryzur

 

Trwałość bazy i włosów: wysoka

w zależnosci od sposobu użytkowania od roku do 3 lat a nawet dłużej w przypadku osób bardzo ostrożnych

 

Rozmiar bazy, długość włosów, gęstośc włosów, teksturę włosów, kolor włosów, kierunek ich tkania/osadzania można dowolnie ustalić na etapie projektowania systemu.

Nasze przykładowe prace

System częściowy

 

Uzupełnienie włosów typu topper, propozycja dla kobiet, których włosy sa bardzo rzadkie zarówno na linni czoła i/lub czubku głowy jak i/lub z tyłu głowy.

 

System posiada gęstość 80%, jest rozwiązaniem dla tych pań, które nie chcą dużego zagęszczenia włosów oraz bardzo zauważalnej zmiany. Pragną jedynie powrotu do swej naturalnej, delikatnej gęstości, lub po prostu do estetycznej lekkiej fryzury, nie przykuwającej uwagi ani zbyt dużą gęstością, ani coraz większymi prześwitami.

 

Typ zastosowanej tu bazy umożliwia tkanie lub osadzenie włosów techniką injection (wstrzykiwania) w gęstości ok.80% gdyż jest to baza do złudzenia przypominająca ludzką skórę, włosy "wyrastają" z niej pojedynczo i nawet z bardzo bliska nikt nie dopatrzy się, że to nie nasze włosy. Całość wygląda tak naturalnie, nawet po zmoczeniu włosów np. na basenie, że nikomu to do głowy nie przyjdzie. Nie widac tu żadnych węzełków ani siateczki.

 

Włosy słowiańskie, polskie, nieprzetwarzane chemicznie.

 

Fryzura niewystylizowana

włosy można obciąć nawet na krótko, można koloryzować, rozjaśnić, kręcić, można wykonywać przedziałki w dowolnym miejscu

 

Metoda mocowania:  klejenie na klej lub taśmy, dopinanie na małe klipy

 

Trwałość 1-2 lata, czasem dłużej

 

Rozmiar bazy, długość włosów, gęstość włosów, teksturę włosów, kolor włosów, kierunek ich tkania/osadzania można dowolnie ustalić na etapie projektowania systemu.

 

 

 

 

 

 

System częściowy

 

Uzupełnienie włosów typu topper, propozycja dla kobiet, których włosy są rzadkie zarówno na linni czoła i/lub czubku głowy jak i/lub z tyłu głowy.

 

System posiada gęstość 90-120%, jest rozwiązaniem zarówno dla tych pań, które nie chcą dużego zagęszczenia włosów oraz bardzo zauważalnej zmiany, jak i dla tych, które chciałyby własne włosy znacząco wydłużyć i zagęścić. 

 

Typ zastosowanej tu bazy umożliwia tkanie lub osadzenie włosów techniką injection w gęstości od nawet 60%-100% w przedniej  i górnej części, gdyż jest to baza do złudzenia przypominająca ludzką skórę, włosy "wyrastają" z niej pojedynczo i nawet z bardzo bliska nikt nie dostrzeże, że to nie nasze włosy. W części potylicznej zastosowano bazę nadającą całości systemu stabilność i trwałość, oraz umożliwiającą zastosowanie gęstości nawet do 180%. Całość wygląda niezwykle naturalnie, nawet po zmoczeniu włosów np. na basenie.

 

Włosy słowiańskie, polskie, nieprzetwarzane chemicznie.

 

Sposób mocowania: na klipsy, taśmy lub klej.

 

Istnieje możliwość montażu pół-trwałego przez naszych specjalistów, na okres do 3 miesięcy, 

następnie należy wizytę powtórzyć i mocowanie skorygować.

Metoda sprawdza się u osób cierpiących na trichotillomanię, jak i u osób, które nie chcą stosować klipsów lub klejenia.

 

Trwałość: w zależności od sposobu użytkowania ok.2lat (+/- 1rok). Używany sporadycznie, okolicznościowo, lub zamiennie z innym systemem może posłużyć o wiele dłużej.

 

Fryzura niewystylizowana

włosy można obciąć nawet na krótko, można koloryzować, rozjaśniać, czesać dowolne fryzury, robić przedziałki w dowolnym miejscu

System częściowy

 

 

 

Fryzura niewystylizowana

System częściowy

 

 

Fryzura niewystylizowana

System częściowy

 

 

Fryzura niewystylizowana

Prezentowane systemy są w większości niewystylizowane, jeszcze przed obcięciem,  wymodelowaniem, ewentualną koloryzacją.  Stylizację wykonujemy na głowie klienta. Wysyłamy również systemy już wystylizowane, jeśli nie spotykamy się osobiście, lub czasem, jeśli klient ma swojego ulubionego fryzjera, samodzielnie potrafi wykonać montaż, wysyłamy niewystylizowane.

 

Możemy dla Państwa zaprojektować i wykonać dowolny system, uwzględniający Państwa potrzeby, upodobania i styl życia.

Odtworzyć fryzurę sprzed lat, lub wykonać dowolną na podstawie fotografii np. znanej osoby, którą nam Państwo przyślecie.

 

PRZYKŁADOWE RODZAJE UZUPEŁNIEŃ

 

 

 

 

ANNA

SANDRA

MONIKA

LAURA

BOGNA

LUIZA

ADA

System częściowy

 

 

Fryzura niewystylizowana

 

 

Długość włosów - 50cm

Gęstość: 

góra - 80%

tył - 120%

ALICJA

 Włosy mają długość do 30 cm. Jest to delikatne uzupełnienie typu topper, może być przypinane na klipy do własnych włosów, jak i przyklejane do skóry głowy. Można też łączyć dwie metody, kleić np z przodu a z tyłu przypinać.

Służy on raczej delikatnemu zagęszczeniu własnych włosów. Bez przesadnego rzucania się w oczy. Może być również założony na włosy dłuższe, wtedy uzyska się efekt stopniowania/cieniowania.

 

Polecany dla osób o włosach delikatnych, cienkich lekkich, rzadkich. Po zintegrowaniu z własnymi włosami podobnej długości efekt gęstych końcówek będzie wyraźny.

Włos słowiański, polski, dziecięcy, delikatny, miły w dotyku. Można go rozjaśniać, przyciemniać, robić trwałą i dowolnie obcinać. Absolutnie nie plącze sie w trakcie użytkowania, nie blaknie, nie traci koloru. Zachowuje sie jak naturalne włosy na głowie, może rozjaśniać się sam od słońca (pasemka).

 

Fryzurę można dowolnie uczesać, przyciąć grzywkę itp.

 

 

MAJA

System częściowy

 

 

Fryzura niewystylizowana

KARINA

System częściowy

 

 

Fryzura niewystylizowana

SANDRA

System częściowy

 

 

Fryzura niewystylizowana

 

 

naturalna lekka fala

można poddawać koloryzacji, rozjaśnianiu, dowolnie podcinać, czesać dowolnie przedziałki, po integracji z własnymi włosami uczesać je w kitkę, nawet wysoką lub koka.

 

Trwałość ok 1-2 lata 

 

Sposoby noszenia na klipy, na taśmy dwustronnie klejące, na klej

System częściowy

 

 

Fryzura niewystylizowana

LIDIA

System częściowy

 

 

Fryzura niewystylizowana

 

Długość włosów 15-20cm

Gęstość 80%-100%

 

kolor uzyskano dzięki przemieszaniu włosów 

śr.brąz+jasny blond+siwy